♥Wakacje ...♥

wtorek, lipca 29, 2014 Martyna Stefaniak 1 Comments

Hejka
Na początku chciałabym was przeprosić że nie pisałam nic tak długo
Ale wiecie są wakacie a ja co chwilę gdzieś wyjeżdżam , mam treningi i spotykam się ze znajomymi
Jak pewnie każdy/każda z was
Więc to tyle słowem wstępu

Zleciał już prawie cały lipiec więc niestety został tylko miesiąc wakacji więc trzeba wykorzystać go w 100  procentach jak ja wykorzystałam lipiec , ponieważ na początku wakacji pojechałam na tygodniowy obóz do Sielpi ale o tym opowiem w następnym poście .
Jak przyjechałam to oczywiście stęskniłam się na nogą , za orlikiem i za znajomymi więc kolejny tydzień zleciał na  spaniu do 13(tak wiem jestem  śpiochem )  , graniu w piłkę i  przesiadywanie na orliku do 21.
A w następnym tygodniu w poniedziałek pojechałam na basen równy miesiąc od koncertu Dawida Kwiatkowskiego   w Radomsku , najlepsze było to że jechaliśmy obok tego parku gdzie był koncert i popłakałyśmy się z koleżankami haha, a później miałam trening . Następnie  trzy dni spędziłam na kąpaniu się w basenie i robieniu  generalnych  porządków w pokoju  wyrzuciłam prawie trzy duże wory książek , starych zniszczonych ubrań  i kosmetyków ale też dużo rzeczy oddałam mojej kuzynce  Julii . A w piątek wybraliśmy się na wycieczkę rowerową .
A wczoraj znów pojechałam na basen i miałam trening więc tak jak w  każdy poniedziałek , a dziś rano było mega gorąco więc się kąpałam w basenie ale po południu była burza więc się ochłodziło i może jeszcze gdzieś dziś wyjdę ale to się jeszcze zobaczy . Także postanowiłam że się przefarbuję ale zdecydowałam się jednak  na bardzo delikatne ombre żebym mogła je mieć w szkole

Mi tak zleciał lipiec a wam jak ??  Na piscie w komentarzach co robiliście w lipcu
To tyle na dziś  PAmoje ombre


1 komentarz: