♥.♥

piątek, marca 13, 2015 Martyna Stefaniak 3 Comments

Hej!
W końcu doczekałam się weekendu mam nadzieję że choć trochę odpocznę bo ostatnio uczyłam się po nocach i spałam mniej niż 7 godzin. A to mi na dobre nie wychodziło bo nie wyspana i tak wszystkiego zapominałam i nie napisałam na sprawdzianie czy kartkówce. W ogóle ten tydzień uważam za bardzo ciężki przyczyniła się do tego na pewno pogoda w jeden dzień 15 stopni słoneczko świeci a na drugi dzień 2 stopnie i leje deszcz. Ale to niestety marzec :)
Na szczęście niedługo święta za ledwie tydzień przerwy ale zawsze coś, a później majówka moje urodziny i wypragnione  wakacje ale do nich zostało jeszcze 106 dni (tak obliczam już od dawna, jak każdy chyba).
A propo tego tygodnia to za dużo się nie odziało tylko moja klasa postanowiła się pochorować i tak zrobiło się nas 18 z 27 więc nie uczyliśmy się tak dużo bo nauczyciele nie zaczynali nowych tematów. Ale i tak co niektórzy nie odpuścili i robili kartkówki i sprawdziany choć i tak będziemy się z tego poprawiać jak wszyscy przyjdą więc na jedno wychodzi.
Dziś jest piątek trzynastego ja prawdę mówiąc nie wierzę w przesądy więc ten dzień mnie nie przeraził tylko spędziłam go bardzo miło z koleżanką.
To tyle na dziś trochę się rozpisałam jak na ostatnie posty .


z Kariną ♥
♥Tynka♥

3 komentarze:

 1. Bardzo ładny "schludny " blog, pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdj :)
  Ciekawy post :)

  Poklikałabyś u mnie w spodnie ? :)
  http://dominikax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie pogoda też jest bardzo zmienna :/
  pozdrawiam!

  {la decadence}

  OdpowiedzUsuń