♥Zabiegany tydzień♥

piątek, października 31, 2014 Martyna Stefaniak 1 Comments

 Siemka .
Dawno do was nie pisałam ale obiecuję że będę starała się
być regularna . W tym tygodniu wydarzyło się bardzo dużo
rzeczy . Zaczynając od poniedziałku . Poniedziałek jak
poniedziałek , jak zwykle siedziałam w szkole do 16
później orkiestra i świetlica . We wtorek wybrałam się
z moją koleżanką Kinią na zdjęcia  , a w środę zmów musiałam zostać na 7 lekcji przypinać gazetkę na ślubowanie a po szkole odwiedziłam ciocie i poszłam na świetlice .
W czwartek ostatnie przygotowania do ślubowanie i "generalna próba " ale bez mikrofonów , i oczywiście ostatnie poprawki  , ale po szkole nie mogłam sobie odpocząć `tylko musiałam iść na orkiestrę . A piątek tyle się wydarzyło na początku dnia dwie próby ,  potem dzień patrona , nasze  ślubowanie , kocenie , które nie było tak straszna jak nam  mówili tylko takie jak co roku czyli pytania o naszym gimnazjum i rysowanie portretów wychowawczyni .  Tylko inaczej nas podzielili , dlatego że jesteśmy jedną klasą i była drużyna numerów z dziennika parzystych i nie parzystych
ja  że mam 23 numer to byłam w grupie z moimi przyjaciółkami . Ale niestety wybrali mnie do takich czwórek  wytypowanych przez drugaków wcześniej i musiałam odpowiadać z moją koleżanką i dwoma kolegami z klasy . Nasz drużyna wygrała , ale  bez podpowiedzi trzecieków by się nie obyło  a na końcu jeszcze zawody klasowe .A  pod wieczór wybrałam się ze znajomymi świętować halloween nazbieraliśmy trochę cukierków więc  było fajnie .


A u was co się wydarzyło w tamtym tygodniu ??
Zapraszam was do komentowania i obserwacji mojego bloga .
 To by było na tyle wiem rozpisałam się ale ten tydzień był dla mnie wyjątkowo ważny .
Do zobaczenia  za parę dni


















1 komentarz: